SSS

Firmamız Hakkında

faq_image

EB-3 Green Card için Amerika'lı uygun bir şirketin sponsorluğu gerekmektedir. Sürecin uzun ve masraflı olmasından dolayı işverenler sponsor olmaktan imtina ediyor. EB3Vize.com size uygun sponsor firma bularak tüm göçmenlik sürecini sizin adınıza yürütmektedir.

Anlaşmalı olduğumuz sponsor firmalar en az 1 yıl çalışma şartı aramaktadır. 1 yıldan daha az süre çalışmanız göçmenlik sürecinizde problemlere yol açabilir.

Anlaşmalı olduğumuz sponsorlar en az giriş seviyesinde ingilizce bilgisi istemektedir. Eğer yeterli ingilizceniz yoksa sitemizdeki ücretsiz eğitimler ile ingilizcenizi süreç tamamlanana kadar geliştirebilirsiniz.

Portalımızda bulunan ücretsiz vize mülakatına hazırlık eğitimleri ile vize mülakatına hazırlanabilirsiniz. Vize mülakatı öncesi uzmanlarımız da sizinle ön mülakat yapıyor olacaklar. 

EB3Vize.com Amerika'da kurulu yasal bir danışmalık bir şirketi olup, işverenlerle yaptığı anlaşmalar ile yasal olarak sponsor firma ve çalışan bulabilmektedir.

EB-3 Vizesi

EB-3 Vizesi Hakkında

EB-3 vizesiyle ilgili sıkça sorulan sorular

Eşiniz ve 21 yaşının altındaki çocuklarınız sizinle beraber Green Card sahibi olabilmektedir. Amerika'ya taşınırken ailenizi de yanınızda getirebilirsiniz.

EB-3 vize programı 3 farklı kategoriden oluşmakta olup, bunlar; üniversite mezunu, en az 2 yıl iş tecrübesi olan veya niteliksiz olanlardır. Mezuniyetiniz veya iş tecrübenize göre size uygun olan kategoriden başvuru yapabilirsiniz.

Eğer bona fide (gerçek) bir işveren tarafından çalışma amaçlı olarak başvuruyorsanız Evet. Tanıdık veya akrabanız olan bir firma üzerinden yapılan başvurularda bu sorgulanmaktadır ve olumsuz olarak sonuçlanabilir.

EB-3 vize başvurusu için Amerika'lı bir işveren tarafından size sponsorluk sağlanması gerekmektedir. Sponsor olmadan kendiniz başvuru yapamazsınız ve göçmenlik sürecini başlatamazsınız.

EB-3 vize programı 1990 yılında yürürlüğe girmiş bir kanunla Amerika Immigration and Nationality Act'ta yer almıştır. Amerika'nın iş gücü açığını kapatmak üzere çıkartılmış bu yasa halen yürürlüktedir.

BİZE YAZIN

Başka Sorularınız mı Var?

EB3 Vize SSS

Mevcut 70+ 'den Fazla Açık Pozisyon

title_shape_1